NOVÝ SHOWROOM BAZÉNOV A VÍRIVIEK IMAGINOX

Fotografie vám môžu povedať mnoho, predstaviť vám produktové rady, dodať inšpiráciu, ukázať priebeh montáže. Nedokážu však nahradiť to, keď si môžete produkt pozrieť zblízka, dotknúť sa materiálu, vyskúšať si bazén či vírivku na vlastnej koži. My to vieme, preto vám chceme túto možnosť ponúknuť tak ako nikto iný.

Postavili sme pre vás veľký showroom s exteriérovou a interiérovou expozíciou, kde si budete môcť naše produkty nielen pozrieť, ale aj vyskúšať. Naším cieľom nie je iba vystavenie produktov. Chceme vám ukázať, ako by mohol váš vysnívaný bazén vyzerať na záhrade, ako zakomponovať vírivku do interiéru… Inšpirovať vás a ponúknuť vám možnosť si všetko vyskúšať.

Či už prídete do nášho showroomu s malým nápadom alebo už s konkrétnym projektom, radi vám pomôžeme a poradíme. Aby sme mali istotu, že na vás budeme mať dosť času a budeme sa vám môcť plne venovať, je vždy lepšie vopred si dohodnúť termín schôdzky. Deň a čas schôdzky je úplne na vás, radi sa s vami stretneme aj mimo otváracích hodín ‒ vtedy, keď vám to bude najviac vyhovovať.

Náš showroom, takisto ako výroba a zázemie firmy, je len 50 km od Prahy. Navštívte nás a objavte exkluzívne nerezové produkty Imaginox.

Imaginox, a.s.

Vrchotovy Janovice 266
25753, Vrchotovy Janovice
Česká republika

IČ: 03070069
DIČ: CZ03070069

Tel.: +420 317 700 708
E-mail: info@imaginox.cz

NAPLÁNOVAŤ TRASU

DOHODNÚŤ SI SCHÔDZKU

Obchodné zastúpenie Česká republika

Obchodní zástupce Aquamarine Spa Jan Douša
Jan Douša

obchodný zástupca

dousa@aquamarinespa.cz
Tel.: +420 774 620 834

Obchodní zástupce Aquamarine Spa Lukáš Kohoutek
Lukáš Kohoutek

obchodný zástupca

kohoutek@aquamarinespa.cz
Tel.: +420 774 620 833

Údaje máp
Údaje máp ©2018 Google
Údaje mápÚdaje máp ©2018 Google
Údaje máp ©2018 Google
Mapa
Satelitné
Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail