Vonkajší bazén so skrytým prelivom pod kamenným obložením

zpět na výpis článků

K novej zrekonštruovanej pražskej vile sme dodali v spolupráci s našou partnerskou spoločnosťou Aquamarine Spa vonkajší prelivný bazén so zabudovanou solárnou lamelou a dokonalým pomocníkom pre údržbu – bazénovým vysávačom Vortex 3 rakúskeho výrobcu Zodiac. Okrem našich nerezových produktov realizovala firma Aquamarine Spa pre našeho klienta tiež bohaté vybavené domáce wellness umiestené v podkroví, jeho súčásťou sa stala vstavaná fínska sauna Klafs s celopresklenenou čelnou stenou a polozapustená vírivá vaňa Optima rady 880 Sundance Spas.

Nerezový bazén Imaginox o rozmeroch 10 x 4 x 1,3 metrov je situovaný pred hlavným vchodom honosnej rodinnej vily vo vyvýšenej časti nad úrovňou ulice. Vzhľadom k tomu, že si náš zákazník zakládá na dokonale premyslenom designe, vyriešili sme filtračnú technológii decentným prelivným systémom skrytým pod kamenným obložením. Prelivný žlab je umiestnený vo výške hornej hrany bazénu, čo umocňuje dojem ucelenej vodnej plochy idúcej súbežne s úrovňou dlažby.

Bazén je vybavený vykonzolovaným päťstupňovým schodiskom, dvojtryskovým protiprúdom UWE Bambo s výkonom 75 m3/h, siedmimi LED svetlami Wibre a bazénovým robotickým vysávačom Zodiac Vortex 3. K udržovaniu čistoty a ideálnych podmienok pre kúpanie slúži tiež automatická lamela s úložnou šachtou zabudovanou v dne. Vďaka solárnej povrchovej úprave dokáže roleta efektívne absorbovať dopadajúce slnečné žiarenie a ohrievať tým bazénovú vodu.

Čo se týka bazénovej technológie, je tento nerezový bazén doplnený lamelovým filtrom Astral, dvoma UV lampami Specktrum a automatickou chemizáciou Aseko s dotykovým displejom, ktorý sa postará o optimálne dávkovanie dezinfekčných prípravkov a korekciu pH. Chystáte sa tiež na stavbu bazénu a rozmýšľate o nerezovom materiále? Nechajte sa presvedčiť nerezovými bazénami – navštívte náš showroom a nechajte si zadarmo poslať náš katalóg Imaginox priamo k vám domov!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail