Vírivka v tvare hviezdice

zpět na výpis článků

Jedným z našich prvých projektov Imaginox bola táto krásna nerezová hviezdica, na ktorú sme tiež patrične hrdí! Hydromasážnu vaňu sme navrhli pre komerčné wellness a fitness 3PLE v Košiciach, kde je ústredným designovým prvkom celej realizácie. Vírivka je umiestnená uprostred miestnosti, ktorá slúži ako „rázcestie“ k ďalším ponúkaným spa procedúram.

Uvažujete o stavbe vírivky či bazéna, ale máte svoju vlastnú predstavu? U nás sa fantázii medze nekladú – kontaktujte nás! Pre inšpiráciu navštívte našu galériu realizácií.

Hviezdicová vírivka je vybavená trubicovými lehátkami a lavicami, ktoré sprostredkuvávajú príjemnú perličkovú masáž, a zároveň disponuje niekoľkými hydromasážnymi a vzduchovými tryskami pre hĺbkové uvoľnenie svalov. Nezabudlo sa ani na regeneráciu chodidiel, na ktorú slúži niekoľko dnových trysiek integrovaných v bezprostrednej blízkosti sedadiel. V neposlednej rade je hydromasážna vaňa doplnená nerezovým schodiskom v tvare „V“ a madlom uľahčujúcim vstup a výstup z vody.

Hlavnou požiadavkou klienta bola veľká kapacita vane vzhľadom ku komerčnému užívaniu. Práve z toho dôvodu ponúka vírivá vaňa Imaginox dostatočný priestor minimálne pre 10 dospelých osôb. Netradičný a veľmi designový tvar vírivky sme taktiež na prianie klienta zhotovili v nerezovom a prelivovom prevedení. Aby sme sa vyvarovali klasickému nie príliš štýlovému prelivu, zvolili sme iný mechanizmus: Voda sa čistí cez prelievanie ponad steny vane do prelivového žliabku schovaného pod kamenným obložením kopírujúcim obrys vírivky.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail