Typizované vírivky verzus Individuálne vírivky

zpět na výpis článků

Neviete, ktorá vírivka je pre vás tá pravá? Nasledujúci článok vám pomôže vybrať medzi typizovanou a individuálnou vírivkou.
Ak hľadáte inšpiráciu, neváhajte a o objednajte si náš katalóg Imaginox, ktorý vám radi zdarma zašleme priamo k vám domov!

Typizované vírivky Imaginox sa zvárajú vo výrobnej hale a potom sa prevezú na miesto montáže v celku. Z tohto dôvodu je tento typ určený iba do priestoru, kam možno celú vírivú vaňu transportovať v jednom kuse. Vírivé vane Imaginox sú izolované PUR penou a vybavené masážnymi dýzami a osvetlením. Po dohode možno vybavenie prispôsobiť prianiam zákazníka.

Typizované vírivky sú vhodné do súkromných aj komerčných zariadení. Vírivú vaňu možno vďaka nastaviteľným nohám umiestniť na podlahu, terasu alebo na ľubovoľnú oceľovú konštrukciu. Vďaka tomu je jej vyrovnanie a napojenie na externé technológie veľmi jednoduché. Nespornou výhodou typizovaných víriviek je rýchlosť montáže a nižšia obstarávacia cena.

Individuálne vírivky Imaginox možno vyrobiť v akomkoľvek tvare a prispôsobiť požiadavkám klienta. Možno kombinovať aj masážne ležadlá a sedadlá, a to v rúrkovom aj v plnostennom vyhotovení, ktoré možno ľubovoľne doplniť hydromasážnymi a vzduchovými dýzami. Individuálnu vírivú vaňu možno zostaviť vo výrobnej hale a dopraviť ju vcelku, avšak v prípade ťažko dostupných priestorov ju možno transportovať aj po častiach a zvariť ju postupne na mieste montáže.

Individuálne vírivé vane sú dostupné v skimmerovom aj prelivnom vyhotovení. Sú teda vhodné na súkromné využitie aj do komerčných priestorov. Všetky vírivé vane Imaginox sú izolované proti tepelným stratám, čo znamená, že ich možno umiestniť aj do exteriéru.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail