Strešný infinitypool s obklopujúcou drevenou podestou

zpět na výpis článků

Ako si lepšie užiť teplé letné počasie než na terase s vlastným bazénom a nádherným výhľadom na šíre more? Tento nerezový bazén IMAGINOX sme vyrobili spolu s naším izraelským obchodným partnerom SPARTA SPA v luxusne zariadenom strešnom apartmáne výškovej budovy v Tel Avive.

Vzhľadom na obmedzenú veľkosť terasy sa klient rozhodol priestor rozdeliť na niekoľko výškových úrovní. Kým odpočinková časť s ležadlami sa nachádza na vyvýšenom poschodí, odkiaľ sa vstupuje po schodíkoch do bazéna, samotný bazén je umiestnený o úroveň nižšie a je obklopený vyvýšenou podestou, ktorá je súčasťou bazénovej konštrukcie a taktiež umožňuje pohodlný vstup do čiastočne zapusteného bazéna.

Aby bola montáž na mieste čo najkratšia, bazén s rozmermi 6,2 x 1,7 x 1,2 metra sme dodali v jednom kuse, kde ho naši partneri umiestnili na strechu pomocou žeriava. Bazén je vybavený vykonzolovaným schodiskom s nerezovým držadlom a dvoma podvodnými reflektormi od firmy WIBRE. Páči sa vám tento projekt a radi by ste získali inšpiráciu aj z ďalších našich projektov? Instagram a Facebook IMAGINOX!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail