Strešné infinity pool IMAGINOX v Tel Avive

zpět na výpis článků

Pre súkromného klienta v prímorskom izraelskom meste Tel Aviv sme spolu s naším miestnym obchodným partnerom Sparta Spa vyrobili na mieru nerezový bazén so zníženým prelivom. Bazénové teleso sa čiastočne ukotvilo do betónovej vane (zhruba do polovice hĺbky bazéna) a čiastočne vybavilo bočnými vzperami. Z veľkej časti sú tak nerezové steny bazéna pohľadové a viditeľne cez ne preteká voda do nižšie položeného prelivného žľabu.

Tento atypický bazén rozmeru 4,8 – 10,4 x 1,2 - 2,3 x 1,1 metra sme na miesto montáže – strechu bytového domu, dopravili a potom pomocou žeriava inštalovali v rozloženom stave. Najprv sa ukotvila bazénová konštrukcia, na ktorú sa potom usadili jednotlivé plechy a vstavané diely.

Bazén je vybavený hneď niekoľkými nadštandardnými atrakciami – výkonným protiprúdom UWE Triva, rúrkovou lavicou, hydromasážnymi chrbtovými dýzami a pevnou lavicou, v ktorej sa ukrýva šachta automatickej rolety. Páči sa vám tento projekt a radi by ste sa inšpirovali ďalšími našimi bazénmi? Sledujte nás na Instagrame!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail