Rodinný bazén s bazénikom pre deti

zpět na výpis článků

Pre klienta kúsok od Benešova sme realizovali nerezový prelivový bazén Imaginox s rozmermi 8 x 3,5 metrov na záhradu rodinného domu. Hlavnou úlohou tohto projektu bolo vymyslieť priestorný bazénik pre deti, ktorý by bol bezpečne oddelený od zbytku plaveckej zóny a zároveň by mohol slúžiť ako príjemná odpočinková plocha.

Z toho dôvodu sme v vstupnej časti bazéna vybudovali 1 x 3,5 metrov širokú plochu ohraničenú nerezovou priečkou, jej prečniavajúca časť slúži ako zátarasa pre posuvné zastrešenie. Vďaka tejto technológii sa dá zastrešenie ukotviť a skvele tak poslúži na maximalizáciu bezpečnosti detí pri využívaní detského bazénika. Ochrannou a podpornou funkciou v plaveckom priestore sú nerezové madlá umiestnené po obvode bazéna, ktoré plynule naväzujú na predeľujúcu priečku detského bazénika od plaveckej plochy.

Nerezový bazén Imaginox spĺňa aj designový charakter. Prelivový žľab filtračného systému je skrytý pod terasovým obložením, vďaka čomu bolo docielené súbežnej línie vodnej hladiny s úrovňou terasy. Bazén je ďalej doplnený podvodným osvetlením a výkonným protiprúdom pre kondičné plávanie. Páči sa Vám táto realizácia? Máte tiež konkrétnu predstavu a chcete pomôcť s jej realizáciou? Obráťte sa na náš tím – radi Vám zdarma zašleme katalóg priamo k Vám domov a dohodneme sa s Vami na osobnom stretnutí!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail