Rodinná bazénová klasika z nerezu

zpět na výpis článků

Nerezový bazén Imaginox sme realizovali minulý rok k rodinnému domu v Stredných Čechách. Bazén s rozmermi 6 x 3 x 1,35 m je integrovaný do terasy priamo pri presklennej telocvični v blízkosti vchodu do domu. Tento projekt predstavuje bazénovú klasiku v privátnej prevádzke – jednoduchý, ale za to veľmi kvalitný a designový.

Zaujíma vás viac informácií o našich nerezových produktoch Imaginox? Kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí Vám radi poradia s realizáciou a Vašimi predstavami. Navštívte stránku nášho výhradného predajcu Aquamarine Spa, kde nájdete informácie o možnostiach, ktoré Vám nerezové bazény ponúkajú.

Bazén je vybavený skimmerovým filtračným systémom a rovným rohovým schodiskom. Klient si naviac zvolil automatickú solárnu roletu, ktorá je prakticky zabudovaná do steny bazénu. Solárna lamela má hneď niekoľko výhod: za prvé pomáha udržiavať teplotu vody, ktorú pri slnečných dňoch dokonca ohrieva, za druhé je ľahko ovládateľná vďaka motorizovanému pohonu a do tretice spĺňa ochranný a bezpečnostný charakter.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail