Rekonštrukcia wellness Tree of Life v Lázních Bělohrad

zpět na výpis článků

V spolupráci s našou partnerskou firmou Aquamarine Spa sme dodali do zrekonštruovaného wellness hotela Tree of Life designové nerezové produkty Imaginox: vírivú vaňu Pula pre 4 osoby, Kneippov chodník s dvoma nádržkami a na mieru vyrobený ochladzovací bazénik. Svieži architektonický koncept luxusného wellness bol navrhnutý našimi architektmi, kde nerezová oceľ moderný vzhľad krásne vyzdvihuje.

Do vonkajšej zóny sme inštalovali nerezovú vírivku Pula s dvoma ergonomicky tvarovanými lehátkami, ktorá okrem tradičnej hydromasáže ponúka tiež jemnú perličkovú masáž. Okrem masáže v ľahu si klienti môžu dopriať aj uvolňujúcu masáž v sede na dvoch trubicových laviciach, ktoré vyplňujú chýbajúci priestor vírivky. Aby sme návštevníkom uľachčili vstup a výstup z hydromasážnej vane, zapustili sme konštrukciu takmer do zeme a súčasne sme jej vstupnú časť doplnili o nerezové zábradlie.

Každé lehátko vírivky je vybavené inými tryskami s odlišnými rozmiestneniami v oblasti chrbta – lehátko vpravo má štyri veľké hydromasážne trysky pre hĺbkovú masáž a ľavé disponuje šiestimi strednými tryskami, ktoré sú zamerané na intenzívne uvoľnenie chrbtových svalov. Obe lehátka majú tiež 8 malých vzduchových trysiek, ktoré sprostredkovávajú úľavu príjemnou perličkovou masážou, a tiež dve veľké trysky pre masáž chodidiel a dve trysky pre akupresurnú masáž šije.

Do hlavnej miestnosti wellness sme dodali veľký nerezový Kneippov chodník Imaginox s rozmermi 150 x 100 centimetrov a technológiou automatického napúštania a vypúštania. Na prianie klienta sme ju atypicky rozdelili na dve polovice s tým, že jedna nádržka slúži k prehriatiu a druhá k ochladeniu, keď adekvátna teplota je korigovaná tepelným čidlom. Dno Kneippovho chodníka sme pokryli čiernymi masážnymi okruhliakmi a ďalej sme do stredu inštalovali dekoratívnu nádržku s bielymi kameňmi a operadlom, o ktoré sa návštěvníci pri procedúre môžu pridržiavať.

Posledným produktom, ktorý sme pre hotelové wellness vyrobili na zákazku bol prepadový nerezový ochladzovací bazénik s dvoma držadlami, ktoré sme situovali do úzkeho priestoru medzi sprchou a vstupom do exteriérovej časti wellness.

Páči sa vám táto realizácia a radi by ste poznali kvalitu našich výrobkov na vlastnej koži? Jednou z možností je navštívit hotel Tree of Life, alebo sa prísť pozrieť na náš hlavný showroom vo Vrchotových Janoviciach, kde si naše produkty môžete taktiež s radosťou vyskúšať!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail