Pool story: inštalácia interiérového nerezového bazéna Imaginox

zpět na výpis článků

Máte už dokončenú stavbu domu, ale aj napriek tomu by ste si radi splnili sen o interiérovom bazéne? Pre naše nerezové bazény Imaginox nie je ani takáto situácia limitujúca – v prípade realizácie bazéna v takto neprístupných miestach vám radi vyrobíme a dovezieme bazénovú konštrukciu v rozloženom stave a zvaríme jeho jednotlivé diely až priamo na mieste! Prezrite si, ako takáto stavba prebieha od začiatku až do konca!

V prípade tohto pražského projektu sa jednalo o nerezový skimmer s rozmermi 6 x 2,8 metrov a individuálne zvolenou hĺbkou 1,42 metrov. Vzhľadom k malej veľkosti bazéna sa majitelia rozhodli pre zapustené schodíky do steny bazéna, ktoré sme naviac doplnili o dve designove nerezove madlá.

Aby mohol klient maximálne využiť všetkých možností hydroterapie, zvolili sme ďalej z doplnkového vybavenia výkonný jednotryskový protiprúd Fluovo, okolo neho sme inštalovali štyri trysky pre perličkovú masáž a v neposlednej rade sme do dlhej steny integrovali štyri podvodné reflektory.

Súčasťou nerezovej konštrukcie je tiež úložná šachta pre automatické lamelové zakrytie, ktoré je umiestnené z dôvodu obmedzených rozmerov miestnosti v dne bazéna. O čistotu vody sa majitelom stará okrem klasického laminátového filtra ASTRAL tiež automatická chemizácie ASEKO a dve UV lampy Specktrum.

Páči sa vám táto realizácia a radi by ste sa dozvedeli viac o nerezových bazénoch Imaginox? Nechajte si zadarmo poslať náš katalóg Imaginox priamo k vám domov a navštívte jeden z naších showroomov!

Nezabudnite naše aktuálne projekty sledovať tiež na našom Facebooku a Instagrame!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail