Náš prelivový nerezový bazén v luxusnom fitness v Novosibirsku!

zpět na výpis článků

Keď sa povie fitness, každý z nás si bude najskôr predstavovať niečo trošku iného , ale málokto si predstaví obrovské, luxusné a veľmi moderné fitness&wellness s nádherným nadštandardne vybaveným bazénom – naším nerezovým bazénom Imaginox! 17 x 7,5 x 1,5 metra veľký prelivový bazén sme realizovali pre ruského klienta v EDGE PREMIUM fitness klubu, architektmi považované za jedno z najkrajších fitness centier planéty!

Fasáda a designový 3D strop s „sparkling graphite“ obložením zo skla a brazílskej žuly pôsobí výrazne moderným a luxusným dojmom. Nadštandardná úroveň fitness a wellness zariadenia EDGE PREMIUM je samozrejme viditeľná nielen v použitých materiáloch nerezu, žule, onyxu či mramoru, ale predovšetkým v ponúkaných službách a veľmi kvalitnom vybavení – kde každý návštěvník musí uznať, že je celkový koncept realizácie dotiahnutý do posledného detailu, aj čo sa týka krásného panoramatického výhľadu!

Našou úlohou bola výstavba multifunkčného prelivového bazéna s tremi širokými plaveckými dráhami, rohovo umiestneným rovným schodiskom, rebríkom a veľkým počtom farebných podvodných osvetlení. Vzhľadom k tomu, že bol bazén vybudovaný nielen za účelom kondičného plavánia a cvičenia, ale taktiež mal prvoplánovo služiť k masáži a potréningovej relaxácií, vybavili sme bazén nerezovým trubicovým lehátkom pre 3 osoby s hydromasážnými a vzduchovými tryskami, ďalej 2 tyčovými chrličmi a gejzírmi.

Vzhľadom k naším dlhoročným skúsenostiam s realizáciou komerčných a súkromých wellness, nám výzva ako bolá táto robia obrovskú radosť. Máte aj Vy konkrétnu predstavu? Nerezové produkty Imaginox Vám žiadne medze nekladú! Obráťte sa na náš tím aj Vy náš tím nechajte si zadarmo zaslať náš katalóg Imaginox priamo k Vám domov!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail