Malý interiérový bazén s výkonným protiprúdom

zpět na výpis článků

Bazénová hala atypického tvaru so skosenou strechou, obrovská sklenená stena zložená z niekoľkých okenných tabúľ a veľkých posuvných dverí, priamy výhľad do záhrady, ale s možnosťou absolútneho súkromia vďaka nainštalovaným žalúziám – v tomto veľkolepom priestore sa nachádza náš skimmerový nerezový bazén orámovaný priznanou nerezovou hranou.

Tento interiérový bazén má rozmery len 5 x 3 x 1,4 m, napriek tomu svojmu majiteľovi poskytuje plnohodnotný komfort, nielen čo sa týka kondičného plávania vďaka dvojtryskovému protiprúdu UWE Bambo 2, ale i vďaka odpočinkovej lavici, ktorá slúži k relaxu a zároveň ukrýva automatickú roletu.

Môže sa vám to zdať trochu zvláštne, ale roleta je skvelým pomocníkom i v prípade interiérových realizácií, a to hneď z troch dôvodov. Nedochádza k tak veľkému úniku tepla a vlhkosti, vďaka nej sa lepšie udržujú ideálne „klimatické“ podmienky, zabraňuje znečisteniu vody a plní i bezpečnostnú funkciu.

Skimmerový bazén je ďalej vybavený dizajnovým vykonzolovaným schodišťom s madlom a podhladinovými reflektormi. Ako sa vám tento náš projekt páči? Chcete vedieť viac o našej výrobe? Navštívte nás v našom hlavnom showroome s rozsiahlou výstavnou plochou vo Vrchotových Janoviciach!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail