Interiérový skimmerový bazén s priznanou nerezovou hranou

zpět na výpis článků

Tento projekt je príkladom toho, ako vkusne a moderne môže vyzerať rodinné wellness pre privátne využitie. Napriek pomerne malým rozmerom relaxačnej miestnosti rodinného domu v Stredočeskom kraji, miestnosť nevyzerá stiesnene a neutešene, práve naopak! Zvolené svetlé farby kamenného obloženia stien a podlahy v kombinácii s bielym stropom a veľkými francúzskymi oknami priestor opticky zväčšujú a pôsobí tak vzdušne a veľmi príjemne.

Našou úlohou bola výroba skimmerového nerezového bazéna. Tento 5 x 3 x 1,4 metra veľký bazén je vybavený skimmerom, klasickým nerezovým rebríkom s madlami, dvoma podhladinovými svetelnými reflektormi firmy WIBRE a sivou lamelou so šachtou rolety zabudovanou pod dnom.

S ohľadom na obmedzené rozmery bazéna je krátka plavecká dráha doplnená jednotryskovým protiprúdom FLUVO Rondo, ktorý majiteľom umožňuje kondičné plávanie. Okrem toho je bazén zvýraznený priznanou nerezovou hranou, vďaka ktorej bazén pôsobí väčšie.

Vzhľadom k umiestneniu v interiéri sme bazén inštalovali do finálnej podoby až priamo na mieste, čo je časovo náročnejší variant, ale len takto je možné implementovať bazén do už postavených priestorov. Staviate dom a túžite po interiérovom bazéne? Nechajte si poslať zdarma náš katalóg nerezových bazénov Imaginox priamo k vám domov a navštívte jeden z našich showroomov v Českej a Slovenskej republike.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail