Exkluzívny individuálny design – dve nerezové vírivky v Čapím hnízde

zpět na výpis článků

Na jar roku 2017 bolo otvorené architektonicky veľmi krásne hotelové wellness Čapí hnízdo v Olbramovicích, pre ktoré sme navrhli a vyrobili dve celkom individuálne nerezové vírivé vane Imaginox. Hlavným kritériom výberu bola estetická stránka vírivky – kombinácia moderne industriálne pôsobiaceho nerezu s prírodným kameňom. Vzhľadom ku komerčnej prevádzke sme obe hydromasážne vane vybavili prelivovým filtračným systémom – samozrejme nie hocijakým! Voda z vírivky sa prelieva na jednej strane vane do nižšie položenej prelivovej mriežky, ktorá je skrytá pod dekoračnými kamienkami z čiernej žuly – voda stekajúca po nereze je tak krásným designovým prvkom. Ostatné hrany hydromasážnych vaní sú obstarané prelivmi obloženými pozdĺžnymi kamennými segmentami.

Prvá hydromasážna vaňa s rozmermi 3 x 2 metrov sa nachádza v privátnej zóne wellness – na terase poskytujúcej dostatočné súkromie a zároveň krásný výhľad na okolitú krajinu. Nerezová vírivka pre 2-3 osoby je vybavená ergonomicky tvarovaným dvojlehátkom a na protiľahlej strane trubicovou lavicou, kedy sú obe odpočívadla osadené vodnými aj vzduchovými tryskami pre masáž šíje a chrbta ale tiež lýtkových svalov a chodidiel.

Druhá vírivka s rozmermi 4,25 x 2,5 metrov je taktiež umiestnená na terase, tentokrát ale vo verejnej časti – z toho dôvodu bola koncipována tak, aby bola schopná pre čo najväčší počet osôb. Až 10 miest ponúka a po obvode inštalované vzduchové lavice, ktoré v kombinácii s dnovými gejzírmi a hydromasážnymi tryskami sprostredkuvávajú príjemnú a uvoľňujúcu masáž celého tela.

Páči sa vám táto realizácia a radi by ste získali viac informácií o našich produktoch? Objednajte si náš katalóg Imaginox a dohodnite si stretnutie s našimi obchodnými zástupcami! Inšpiráciu nie len pre svoju vírivú vaňu hľadajte na našom instagrame imaginoxcz.

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail