Dve okrúhle vírivky v rakúskych kúpeľoch Geinberg

zpět na výpis článků

Hotelový wellness komplex spoločnosti VAMED sa nachádza v rakúskom kúpeľnom meste Geinberg, v ktorom je práve toto relaxačné zdravotné stredisko hlavným turistickým cieľom. Veľký hotel s niekoľkými priliehajúcimi budovami a exteriérovými spa zónami prešiel v minulom roku zásadnou rekonštrukciou, v ktorom sme vďaka nášmu novému rakúskemu partnerovi získali zákazku na dve okrúhle vírivé vane.

Pri vstupe do wellness sa pred vami rozprestrie veľká centrálna miestnosť, uprostred které sa nachádza prvá, nami dodávaná vírivá vaňa, ktorá je navyše obklopená dizajnovými drevenými clonami. Táto prelivová hydromasážna vaňa má priemer 3 metre a je po celom obvode vybavená rúrkovou lavicou, ktorá ponúka priestor na sedenie až pre 5 dospelých osôb. Okrem vzduchovej masáže vaňa disponuje 10 hydromasážnymi tryskami, podhladinovým reflektorom a vstupnými schodami s madlom.

Druhá vírivá vaňa sa nachádza vo vedľajšej miestnosti. I tá je vybavená prelivovou technológiou cirkulácie, rúrkovou lavicou a podhladinovým osvetlením. I napriek jej pomerne malej veľkosti, priemer vírivky je 1,98 m, môžu túto hydromasážnu vaňu využívať naraz až 4 osoby. Plánujete výstavbu verejného wellness a hľadáte vhodné produkty s naozaj dlhou životnosťou a so špičkovým dizajnom? Kontaktujte nás a nechajte sa inšpirovať našimi realizáciami na našom Instagrame!

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail